Czym jest Vegas Plisse?

To innowacyjny system, który dzięki swej elegancji oraz niepowtarzalnemu designowi idealnie współgra z każdym wnętrzem.
Wersja dachowa, szeroka gama oklein oraz dwa niepowtarzalne rodzaje uchwytów, to tylko kilka z atutów, dzięki którym produkt stał się tak popularny.
Połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością sprawia, że nasze plisy materiałowe stanowią doskonałą barierę dla promieni słonecznych.


Postaw na piękno bez kompromisów!

To nowoczesny system rolet plisowanych cieszący się coraz większym uznaniem Klientów. Konstrukcja oraz system montażu sprawiają, że produkt w żaden sposób nie ogranicza swobody otwierania okna. Dwa rodzaje montażu – bezinwazyjny oraz przy pomocy specjalnie zaprojektowanych zatrzasków, umożliwiają łatwe i szybkie zamocowanie produktu. Zaprojektowana również z myślą o oknach dachowych, wyposażona w prowadnice oraz prowadzenie żyłkowe, jest idealnym rozwiązaniem dla poddaszy.prev next


Już od samego początku zwracamy szczególną uwagę na to, aby każdy mógł samodzielnie zamontować plisę. Do poszczególnego wariantu naszego produktu przygotowaliśmy osobną, bardzo dokładną instrukcję obrazkową, dzięki której jej montaż jest łatwy i przyjemny.


Nasz system posiada kilka ciekawych sposobów mocowania. Niektóre z nich zapewniają montaż bez konieczności wkręcania śrub, a pomimo tego roleta stabilnie trzyma się ramy, nawet w przypadku okien dachowych.